Nowe monitory w Szkole Podstawowej w Sędziszowej

 

          Szkoła Podstawowa w Sędziszowej rozpoczęła nowy rok szkolny 2018/19  doposażona  o dwa nowe monitory dotykowe zakupione w ramach realizacji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych – ,,Aktywna tablica”. Tym sposobem  w każdej sali lekcyjnej istnieje możliwość korzystania z tablicy interaktywnej lub monitora dotykowego.

           Ponadto w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej, do oddziału przedszkolnego został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego   oczyszczacz powietrza .

            Działanie oczyszczacza powietrza w sali przedszkolnej przyczyni się do lepszego samopoczucia i zdrowia naszych przedszkolaczków.

            W pierwszych tygodniach  października zostanie w szkole przeprowadzona uroczysta akcja  edukacyjna dotycząca zanieczyszczenia i ochrony powietrza.