Mistrzowie gminy – tenis stołowy

14 listopada 2013 roku w Szkole Podstawowej w Wilczyskach odbył się Gminy Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych . Celem turnieju było wyłonienie uczniów którzy będą reprezentować naszą gminę w Igrzyskach Szkolnych na etapie powiatowym.

Zawody przeprowadzono systemem pucharowym w kategorii: dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji zgłosiły się szkoły z Brzanej, Sędziszowej  i Wilczysk.

Uczniowie którzy zajęli miejsca od 1-6 otrzymali pamiątkowe dyplomy, trzy pierwsze miejsca otrzymały dodakowo drobny upominek.

 

W kategorii dziewcząt udział wzięło 13 dziewcząt, w wyniku rywalizacji miejsca zdobyły:

 

1 m-ce             Abram Natalia                        SP Wilczyska

2  m-ce            Gomulak Ewa                        SP Wilczyska

3 m-ce             Ligęza Julia                            SP Wilczyska

4 m-ce             Kuk Karolina                         SP Wilczyska

5 m-ce             Ciepielowska Katarzyna        SP Sędziszowa

6 m-ce             Święs Joanna                       SP Wilczyska

7 m-ce             Sarkowicz Paulina                  SP Brzana

8 m-ce             Tokarz Natalia                        SP Wilczyska

9-12                Budzyn Natalia                      SP Sędziszowa

                     Gorgosz Patrycja                    SP Wilczyska

                     Pękala Weronika                    SP Wilczyska 

13 m-ce         Cisoń Celina                           SP Sędziszowa

 

Kategoria chłopców 19 uczestników.

 

1 m-ce            Pękala Szymon                    SP Wilczyska

2 m-ce            Kawa Dominik                      SP Wilczyska

3 m-ce            Obrzut Maciej                       SP Wilczyska

4 m-ce            Wacławik Dawid                   SP Wilczyska

5 m-ce            Tokarz Kacper                      SP Wilczyska

6 m-ce            Gucwa Michał                      SP Sędziszowa

7 m-ce            Fyda Konrad                        SP Wilczyska

8 m-ce            Nowak Bartek                       SP Sędziszowa

9 m-ce            Kołodziej Patryk                   SP Wilczyska

10 m-ce          Skrzypek Jarosław                 SP Wilczyska

11–12             Gnutek Kamil                        SP Brzana

                      Ciepielowski Adam               SP Sędziszowa

13-16              Kruczek Robert                    SP Sędziszowa

                      Abram Arkadiusz                 SP Wilczyska

                      Semla Arkadiusz                 SP Brzana

                      Warzecha Szymon              SP Wilczyska

17-19              Zieleń Krystian                    SP Brzana

                      Kieblesz Karol                     SP Brzana

                      Dębosz Mateusz                  SP Brzana

 

Najlepsi zawodnicy będą rywalizować 26 listopada 2013 na szczeblu powiatu.

ŻYCZYMY POWODZENIA!!!   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *