„Kto uczniem nigdy nie był, ten mistrzem nie będzie” świętujemy Dzień Edukacji Narodowej

W czwartek 11.10.2018 r. w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej, przygotowane przez Samorząd Uczniowski. W szkolnej akademii wzięli udział zaproszeni goście: emerytowani nauczyciele i pracownicy szkoły, przedstawiciele Rady Rodziców, pani Dyrektor, Grono Pedagogiczne, pracownicy administracji i obsługi szkoły oraz nasi uczniowie. Po oficjalnym powitaniu gości i wręczeniu przez panią Dyrektor nagród wyróżnionym nauczycielom zaprezentowany został zebranym program artystyczny składający się z dwóch części.

Pierwsza poświęcona była mądrości i jej znaczeniu w kontekście dorobku Komisji Edukacji Narodowej. Zakończyły ją życzenia oraz słodki upominek dla czynnych i emerytowanych nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi.

Druga, mniej oficjalna część, to konkurs ,,Jaka to melodia”. Do rywalizacji stanęły dwa zespoły: nauczycieli i uczniów. Po pasjonującym pojedynku lepsi okazali się nauczyciele, którzy wygrali dwoma punktami. Wszyscy zawodnicy wykazali się dużą wrażliwością muzyczną i dobrym słuchem. Każdą z rund kończył jeden ze zgadywanych utworów wykonany przez szkolny zespół muzyczny pod kierunkiem pani A. Gołyźniak. Tę część spotkania wypełniły emocje i dobra zabawa.

Po rozdaniu nagród dla zwycięzców i zwyciężonych wszyscy pracownicy szkoły i zaproszeni goście udali się na przygotowany dla nich poczęstunek.

http://zsobobowa.eu/index.php/9-aktualnosci/730-kto-uczniem-nigdy-nie-byl-ten-mistrzem-nie-bedzie-swietujemy-dzien-edukacji-narodowej