Kolejne Perły Samorządu dla Burmistrza i Gminy Bobowa

Burmistrz Bobowej Wacław Ligęza został wyróżniony po raz kolejny w Ogólnopolskim Rankingu Dziennika Gazeta Prawna „PERŁY SAMORZĄDU”. Burmistrz trzeci raz z rzędu znalazł się w gronie dziesięciu najlepszych burmistrzów w Polsce.

Tegoroczna gala finałowa została zorganizowana 24 maja 2016 r. w Teatrze Kamienica w Warszawie. Galę otworzył znany aktor i założyciel teatru Emilian Kamiński. Nagrody laureatom wręczył redaktor naczelny Dziennika Gazeta Prawna.

Osobnym wyróżnieniem uhonorowano Gminę Bobowa. W rankingu wybierano gminy wyróżniające się szczególnie działalnością w zakresie inwestycji, ochrony środowiska, sportu i rekreacji. Wysoko punktowano wprowadzane w urzędach udogodnienia ułatwiające kontakt z urzędnikami oraz aktywność szefów samorządów w różnorodnych kontaktach z mieszkańcami. Gospodarze gmin odpowiadali na kilkadziesiąt pytań zawartych w specjalnie przez redakcję przygotowanych ankietach. Dane były weryfikowane przez jury konkursowe.

O najlepsze miejsca w konkursach samorządowych starają się gminy i samorządowcy z całej Polski, lecz to Burmistrz Bobowej oraz Gmina Bobowa stale plasują się na najwyższych lokatach w prestiżowych konkursach i ogólnopolskich rankingach. To dowód przede wszystkim na profesjonalizm bobowskiego samorządu i niezaprzeczalny rozwój Gminy Bobowa na przestrzeni kilkunastu ostaniach lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *