III zdalny (w tym roku) TURNIEJ E-SPORTOWY w Zespole Szkół Zawodowych w Bobowej

Duże zainteresowanie i prawdziwe sportowe emocje, które towarzyszyły zorganizowanemu w ubiegłym roku w Zespole Szkół Zawodowych w Bobowej II TURNIEJOWI E-SPORTOWEMU zachęciły twórców tej zabawy do jej kontynuacji również w tym roku.
Dnia 23 maja br. serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w:

III TURNIEJU E-SPORTOWYM

Gra: COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE

Ze względu na ograniczenia spowodowane epidemią koronawirusa, w tym roku turniej odbędzie się na własnym sprzęcie w miejscach zamieszkania uczestników. W sobotę 23 maja od godziny 10:00 rozgrywane będą eliminacje otwarte, w których zawodnicy zmierzą się pomiędzy sobą, a następnie zostaną rozegrane dalsze etapy turnieju.

Zgłoszenia udziału przyjmujemy do dnia 20 maja na stronie cs.zsz.bobowa.pl

Organizatorami Turnieju są uczniowie technikum informatycznego w ZSZ w Bobowej pod opieką nauczyciela, Pana Tomasza Gucwy. Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody. Cały turniej będzie transmitowany na stronie: cs.zsz.bobowa.pl

Aby wziąć udział w turnieju należy mieć ukończone 13 lat zapoznać się z regulaminem, wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz jeżeli nie masz 18 lat wysłać zdjęcie uzupełnionej zgody podpisanej przez rodzica na podany adres e-mail.

Problemy? Pytania? Skontaktuj się z nami poprzez adres e-mail:

turniejcsgozszbobowa@gmail.com

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!