Gimnazjum w Bobowej z brązowymi medalami !

Na stadionie w Bobowej 23.05 odbyła się powiatowa szkolna drużynowa Liga Lekkoatletyczna gimnazjów dziewcząt i chłopców. Bardzo dobrze spisali się uczniowie Gimnazjum w Bobowej , zdobywając w kategorii  chłopców brązowe medale. Swoje konkurencje wygrali Śliwa Jacek – rzut oszczepem i Święch Konrad – skok w dal. Ponadto miejsca na podium wywalczyli : Myśliwiec Sebastian – rzut oszczepem II miejsce, Sobol Bartłomiej – bieg 100 m II miejsce, Wojtaczka Eryk- skok w dal III miejsce , sztafeta 4 x 100 chłopców – III miejsce. Drużynę chłopców uzupełniali : Kopka Paweł , Lichoń  Jakub – bieg 300 m, Podobiński Dawid, Gryzło Dawid, Fyda Konrad – bieg 1000 m, Mysliwiec Damian – rzut oszczepem, Sobol Wojciech, Gryzło Filip, Bielewicz Konrad – pchnięcie kulą . Opiekunem chłopców był Popardowski Paweł. Pierwsze  miejsce w zawodach zdobyła drużyna Gimnazjum w Lipinkach a drugie Gimnazjum w Ropie. Dziewczyny pod opieką Wiejaczki Jadwigi zajęły ostatecznie V miejsce. Najlepsze wyniki uzyskały Durałek Arleta – II miejsce w biegu na 100 m i Wszołek Weronika – II miejsce w pchnięciu kulą. Ponadto w drużynie wystepowały :Wolanin Weronika, Czerwień Daria, Ćwikła Kamila, Łaś Weronika, Łaś Zuzanna, Motyka Martyna, Pawlak Magdalena, Rudolphi Maria, Szczepanek Paulina, Wąs Martyna, Wojtaczka Natalia, Gorgosz Oliwia.