Dzień Kobiet z Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa!- Relacja

„Być kobietą… być kobietą…”

Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa w dniu  8 marca 2018r. zorganizował spotkanie Pań z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Podczas tegorocznego wydarzenia, które odbyło się w Bibliotece Publicznej w Bobowej goszczono Panie dietetyczki z Gabinetu Dietetycznego Bonne Santé oraz Panią kosmetolog z Salonu Kosmetycznego Giuletta, które przygotowały interesujące prelekcje oraz pokazy. Dietetyczki za pomocą multimedialnej prezentacji przedstawiły zebranym Paniom zasady oraz porady dotyczące zdrowego odżywiania jak i również przeprowadziły krótką ankietę dzięki której Panie mogły poznać zasady zdrowego trybu życia. Następnie Pani Kosmetolog zademonstrowała zebranym pokaz dotyczący: pielęgnacji twarzy, poprawnego demakijażu oraz zasad związanych z prawidłowym wykonaniem makijażu na każdą okazję. Podczas pokazu Panie poznały liczne triki i ciekawostki związane z kosmetologią.

Wydarzenie zakończyło się wspólnymi dyskusjami pań dla których Centrum Kultury przygotowało słodki poczęstunek, który umilił wszystkim wspólne chwile.