Bezpłatny Punkt Porad Obywatelskich w Gorlicach

Lokalne Centrum Wolontariatu w Gorlicach zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców powiatu gorlickiego do skorzystania z bezpłatnych porad udzielanych w ramach Punktu Porad Obywatelskich.

Punkt Porad Obywatelskich znajduje się w siedzibie Lokalnego Centrum Wolontariatu w Gorlicach przy ulicy Michalusa 18 (budynek Powiatowego Urzędu Pracy, sutereny – pokój nr 11). 

W ramach Punktu będzie można skorzystać z bezpłatnych porad radcy prawnego oraz eksperta ds. praw człowieka.

Godziny udzielania porad:
a) radca prawny:
– w pierwszy wtorek miesiąca w godzinach od 16.00 do 18.00,
– w ostatni czwartek miesiąca w godzinach od 10.00 do 12.00

b)ekspert ds. praw człowieka:
– każda środa w godzinach od 8.00 do 9.00,
– każdy czwartek w godzinach od 15.00 do 17.00 

lub po uzgodnieniu telefonicznym
 
Punkt Porad Obywatelskich powstał w ramach  projektu „Wolontariat Edukacją Obywatelską” realizowanego przez Kwiatonowickie Stowarzyszenie HOMINI. Projekt, który rozpoczął się 1 kwietnia 2013 roku  potrwa do 30 wrześni 2014 r. zakłada między innymi: szkolenia medyczne dla osób w wieku 30+, stworzenie Szkolnych Klubów Wolontariatu w 14 gimnazjach na terenie powiatu gorlickiego, szkolenia wolontariuszy i koordynatorów Szkolnych Klubów Wolontariatu oraz organizację Gali Wolontariatu w Gorlicach. 
Projekt „Wolontariat Edukacją Obywatelską” realizowany jest przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *