Bal karnawałowy w Szkole Podstawowej w Stróżnej

 28 lutego sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej w Stróżnej zamieniła się w salę balową. Samorząd Szkolny zadbał o dekorację kolorowymi balonami i serpentynami. Pomysłów na stroje nie zabrakło.  Wielu z nich to klauny, wróżki, księżniczki, rycerze, kowboje, czarodzieje itp. Bawili się przy muzyce komputerowej wraz z wychowawcami i rodzicami. Były korowody, kółeczka, tańce w parach. Dodatkową atrakcją były konkursy.
W klasach 0-3 wybrano króla i królową balu, jury wzięło pod uwagę pomysł na przebranie oraz umiejętności taneczne. Wybrana para została nagrodzona przez Młodzieżową Radę Szkolną. Kolejnym konkursem był wybór na najładniejszy strój; nagrody ufundowała Rada Rodziców.
         W klasach 4-8 przeprowadzono dwa konkursy. Jeden z nich to rywalizacja klas w składaniu rozciętych serc, a drugi to wybór najładniej tańczącej pary. W skład jury wchodzili nauczyciele i rodzice.
Za składanie serc nagrodzeni zostali wszyscy uczniowie cukierkami i dyplomami. Tańczące pary otrzymały dyplomy z gratulacjami. O słodycze i dyplomy postarała się również Młodzieżowa Rada Szkolna.
          Zabawę uprzyjemnił pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Zapraszamy do galerii zdjęć.